Вислови сучасників про Фрідріха Шиллера

Вислови сучасників про Фрідріха Шиллера

Він був високим на зріст і дуже худим. Здавалося, що його тіло не в змозі витримати велетенської роботи розуму. Обличчя його було блідим, змарнілим, але тихою замрієністю сяяли його прекрасні палаючі очі, а високе й горде чоло видавало у ньому глибокого мислителя. Він зустрів нас привітно, уся його постать приваблювала до себе. Ніякої підкресленої гордині чи пихатості не було помітно у нього, таким щирим і відвертим був він у своїх висловлюваннях, так щедро розкривав гостю своє прекрасне серце, що не минуло й півгодини, як мені здалося, що ми знаємо один одного багато років.
Професор історії, письменник Иоганн Готфрід Грубер

Шиллер був високим на зріст. Верхня частина його обличчя вражала своєю одухотвореністю, хоча його блідість та рудувате волосся дещо псували загальне враження. Коли під час розмови його обличчя пожвавлювалося, на щоках проступав легкий рум’янець, в блакитних очах з’являвся блиск. Тоді весь його образ набував гармонії.
Друг сім’ї Генрієтта Герц

Шиллер був величним у розмові за чайним столом і так само величним був би він, безперечно, і в державній раді. Його ніщо не сковувало, ніщо не спиняло вільного польоту його думки. Всі великі плани він творив вільно. Це справжня людина.
Німецький письменник И. В. Гете

Вислови сучасників про Фрідріха Шиллера

Комментарии закрыты.