Зробити різдвяний вінок своїми руками 2018

Різдвяні вінки

Як зробити різдвяний вінок на Новий рік?

Зробити різдвяний вінок своїми руками

Фото різдвяних вінків

Свята люблять усі — це не секрет! А наступ Нового року та Різдва не так довго залишилося чекати! Підготовка починається задовго, заздалегідь. Прикрашається будинок, ставиться і вбирається ялинка. Навіть сам процес підготовки до свята можна перетворити на свято, якщо ви придумаєте, як прикрасити Ваш будинок своїми руками і займетеся цим всією сім’єю. Своїми руками можна зробити і різдвяні та новорічні подарунки — вони будуть оригінальні і незвичайні, а, найголовніше, доставлять багато радості Вашим друзям і близьким, тому що Ви вкладете в них свою фантазію.

Вашу квартиру прикрасить вінок з шишками Робиться він зовсім просто. З оргаліту або міцного картону виріжте кільце діаметром 20 см і шириною 8 см. На кільце наклейте поролоновий валик, який обмотайте смужкою жовтуватою мішковини. Тканина закріпіть голкою з ниткою вручну або приклейте клеєм ПВА. Мішковину обмотайте шовковим шнуром. А далі прикрашайте, як вам захочеться: шишками, новорічними іграшками, бантами або сердечками. У проміжках між прикрасами на мішковину можна приклеїти шматочки фольги, золоті паєтки, намистинки. Зі зворотного боку прикріпіть петлю з шнура, щоб вінок можна було повісити.

«Золотий вінок» виконаний з мішури. Спочатку золотий мішурою обмотується гілка, імітуючи хвою. Дротове кільце кріпиться на розвилці гілки і теж обмотується широкої мішурою, що імітує хвою. Знизу на кільці підвішені золотистий, коричневий і темно-коричневий кульки. Золотисті маленькі кульки прикріплені і до гілки. А якщо оплести гілку і кільце яскравими новорічними бусами, веною стане дуже ошатним.

Вінок «колесо» — висушена велика соснова лапа, форму якої можна надати, вимочуючи гілку і помістивши її в посуд потрібного діаметру до висихання. Потім скріпити колесо, нашити на гілку ялинові шишки і приклеїти зірочки. Внутрішня частина вінка складається з двох частин — пластмасового кільця, обтягнутого білою шовковою тканиною, і кола з картону, обклеєного синьою рогожаною. На біле кільце наклеєно синє мереживо з квітами і золотий шнур. А до синьої рогожці пришиті золоті та блакитні зірочки і бантик з золотою кулею. Обидві частини жорстко закріплені і примотані до колеса з гілки дротом.

А красивий підсвічник стане прикрасою святкового столу. Основа підсвічника — вінок із прутів. На ньому закріплені золоті кульки, штучні фрукти, великий червоний куля, фігурка Санта Клауса. Маленькі ялинкові свічники встановлені між прутами вінка. У них вставлені золоті та червоні свічки.

Віночки і свічник можна прикрасити інакше — напевно в будинку є цікаві іграшки чи кумедні фігурки. А якщо разом з вами будуть придумувати і намагатися ваші діти, то гарні прикраси будуть ще нарядно.

Спробуйте, це зовсім нескладно!

 

Різдвяні вінки,Як зробити різдвяний вінок на Новий рік?, Зробити різдвяний вінок своїми руками, Фото різдвяних вінків, Різдво

Комментарии закрыты.