Твір-нарис «Моя мама — найкраща»

Твір-нарис «Моя мама — найкраща»

У мене найкраща мама в світі. Ми з моїм братом Михайлом дуже її любимо. Моя мама — енергійна та сучасна жінка. Їй тридцять п’ять років. Вона добре виглядає та займається спортом. Мама ходить в басейн, любить грати в теніс та бадмінтон. Працює мама в транспортній фірмі, в офісі. Вона організовує перевезення різних вантажів.
Мама працює багато. Через це у неї мало часу, щоб готувати вдома їжу, прати та прибирати. Тому всі в нашій родині навчилися самі себе обслуговувати, щоб мамі не доводилося за кожним доглядати. І це корисно, тому що привчає до самостійності. А якщо в мами є час, нехай вона краще в’яже. Мама чудово вміє це робити: вона зв’язала мені гарного светра, татові — теплі шкарпетки, а бабусі — шарф з квітами.


Іноді ми разом з мамою граємо в настільний теніс. У нас є спеціальний столик, який ми розкладаємо в таких випадках. Ще мама любить природу та вирощує чудові квіти на підвіконні.
Мама для нас з Михайлом — не нянька, а справжній друг. До неї завжди можна прийти зі своїми проблемами, і вона не буде охати та ахати, а просто вислухає та допоможе. Ну, звичайно, трохи почитав мораль, тому що її справа — нас виховувати. Мама добра, сильна та спокійна. Але вона не тому є найкращою, а просто тому, що вона наша мама. Найдорожча й рідна.

 

Твір-нарис «Моя мама — найкраща»

Твір-нарис «Моя мама — найкраща» подано в якості приклада. Ви можете використовувати елементи твору при самостійному написанні Твору-нарису «Моя мама — найкраща». Радимо завітати на сторінку Твір на тему, де є корисні поради для написання твору

Комментарии закрыты.