Твір на тему Довгий шлях починається з першого кроку

Твір на тему Довгий шлях починається з першого кроку

Я погоджуюся з китайським філософом Лаоцзи, який ска­зав: «Довгий шлях починається з першого кроку”. Більшість із нас прагне бути успішним, але не всі досягають своєї мети. Річ у тім, що лише одиницям притаманні потрібні для цього риси характеру: цілеспрямованість, рішучість, упевненість, здатність сконцентруватися й повністю присвятити себе справі.

По-перше, початковий крок є найважливішим, адже на шляху до здійснення своєї мрії часто доводиться боротися із самим собою: ми вимушені робити те, чого не хочемо, і відмовлятися від того, що робимо із задоволенням.

По-друге, саме перший крок зазвичай І стає мотивацією для по­ дальших дій, а рішучий, вдалий початок здатен надихнути на ве­ликі звершення. Прикладом може слугувати біблійний герой Мойсей, який на­намагався врятувати єврейський народ, звільнивши його від раб­ства. Іван Франко у своїй поемі «Мойсей» описав довгий сорока­річний шлях блукань пустелями колишніх рабів-євреїв, яких пророк повів за собою в пошуках «землі обіцяної», кращої долі.

Цікавим прикладом із життя є видатний боксер, наймолодший абсолютний чемпіон світу Майк Тайсон. Він народився в неблагонадійній родині в одному з кримінальних районів Нью-Йорка. До тринадцяти років хлопець був хуліганом, доки не потрапив до спецшколи для неповнолітніх злочинців. Там Майк попросив учителя фізкультури (колишнього боксера) стати його тренером. Зробивши крок назустріч спорту, юнак назавжди змінив своє життя. З того моменту він повністю присвятив себе тренуванням» згодом здобувши титули, визнання та любов фанатів. Отже, довгий шлях, безперечно, починається з першого кроку. Головне, зробити його назустріч своїм мріям, адже кожна по-справжньому успішна людина робить себе сама, пройшовши трі­умфальний шлях до успіху.

 

Твір на тему Довгий шлях починається з першого кроку

Твір на тему Довгий шлях починається з першого кроку подано в якості приклада. Ви можете використовувати елементи твору при самостійному написанні Твору на тему Довгий шлях починається з першого кроку. Радимо завітати на сторінку Твір на тему, де є корисні поради для написання твору

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *