Твір на тему «Доля мови – це доля нації»

Твір на тему «Доля мови – це доля нації»

Люди часто ставлять знак рівності між мовою та нацією. І кажуть, що мова пов`язана з нацією так сильно, що якщо зникає мова, то й народ щезає.
Здавалося б, чому це так? Адже мова – це нібито усього лише набір всіляких виразів та слів, які обслуговують людей. А народ – це багато людей, які нікуди не подінуться.
Але ж спільна мова – це дуже важлива річ, яка гуртує людей однієї нації. За допомогою її люди не просто спілкуються між собою. Вона означає усе рідне, близьке, знайоме. Мова – символ Батьківщини, матері та батька, дідів, далеких предків. Мова символізує також рідну хату та тепло домашнього вогнища. Кожна стрічна людина, яка говорить рідною мовою – це земляк, а значить, не зовсім чужий. Мова – неначе цемент, що закріплює цеглини спільного народного дому.


А якщо люди одного народу перестають говорити рідною для них мовою, віддавати перевагу іншим мовам, то їхній спільний будинок розвалюється. Зникає багато з того, що об`єднує їх. Чужа мова починає об`єднувати людей з іншими народами та культурами. А своя нація вже не тримається купи.
Якщо ж мова росте та розвивається, разом з нею утверджується нація. Зберігається тщось таке, що є дуже важливим для кожної людини. Тобто почуття прекрасного в рідній мові, відчуття єдності з земляками, відчуття гордості за Батьківщину. За своє, рідне та неповторне.

Твір на тему «Доля мови – це доля нації»

Твір на тему «Доля мови – це доля нації» подано в якості приклада. Ви можете використовувати елементи твору при самостійному написанні Твору на тему «Доля мови – це доля нації». Радимо завітати на сторінку Твір на тему, де є корисні поради для написання твору

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *