Твір на тему «Друга світова війна»

Твір на тему «Друга світова війна»

Друга світова стала найбільшою війною в історії людства. У ній брали участь десятки країн. Ніколи до цього історія не знала війни з такою кількістю жертв. Наша країна теж була залучена в ці події. Немає родини, яка б не втратила близьких у цьому кошмарі.

Друга світова війна розпочалася 1 вересня 1939 року. У цей день фашистська Німеччина напала на Польщу, розділивши її територію з Радянським Союзом. Потім Японія почала війну з США. Захопивши половину Європи, фашисти пішли війною на Радянський Союз, де панував інший тоталітарний режим. Друга світова війна тривала шість років і закінчилася аж в вересні 1945 року, коли Японія здалася під натиском союзних сил.

Мені б не хотілося стверджувати, хто правий, хто винен. Багато людей тоді стали героями, захищаючи те, що було для них святим. Але все людство винне в тому, що допустило таку війну. Люди забули, що вони — люди. І всі навколо — теж люди. Євреї, цигани, чорношкірі, комуністи, фашисти та слов’яни – всі люди. А ідеологи Другої світової переконали солдатів в тому, що їхні супротивники — це недолюдки, що їх можна вбивати. (Твір на тему «Друга світова війна»)

Друга світова — це зламані долі, розбите щастя, втрачене дитинство, розлучені закохані, розірвані сім’ї. Це військові злочини: тортури та знущання, досліди над живими людьми. Це спалені міста та села, заміновані поля, концтабори.


Страшно читати, що готували для людей військові фанатики. Наприклад, японські військові збиралися випустити на ворогів щурів, заражених чумою. Але, замість цього, американці скинули на японські міста дві атомні бомби. Загинуло багато мирних людей.

Ніякі інтереси та амбіції не виправдовують масового вбивства. Я сподіваюся, що Друга світова залишиться останньою світовою війною в історії. Інакше людство просто не виживе.

Твір на тему «Друга світова війна»

Твір на тему «Друга світова війна» подано в якості приклада. Ви можете використовувати елементи твору при самостійному написанні Твору на тему «Друга світова війна». Радимо завітати на сторінку Твір на тему, де є корисні поради для написання твору

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *