Твір на тему «Земля — наш спільний дім»

Твір на тему «Земля — наш спільний дім»

Ми живемо на планеті Земля, і не випадково її головне багатство співзвучно з назвою. Земля — наш дім, земля — наша годувальниця. Рідна земля, Батьківщина — місце, де людина народилася, яке назавжди залишиться дорогим для нього. Наша Земля – наша велика спільна Батьківщина, важлива для кожного з нас, хоч ми рідко замислюємося про це. І люди зобов’язані піклуватися про збереження природи на нашій планеті, тому що це через нас відбуваються негативні зміни в навколишньому середовищі.
Колись наші предки тільки вирощували рослини, розводили домашніх тварин, а зараз будуються величезні заводи, дорогами їздять тисячі автомобілів, вирубуються ліси. Звичайно, розвиток нашої цивілізації не стоїть на місці, і я думаю, це добре. Потрібно тільки пам’ятати, що необхідно витрачати ресурси Землі розумно й обережно, а також піклуватися про чистоту навколишнього середовища. (Твір на тему «Земля — наш спільний дім»)


Земля не прощає людині, якщо вона жорстоко знищує її багатства. Усе в природі взаємопов’язане. Якщо осушити русло річки, загине риба, а в підсумку сама людина не зможе нею харчуватися. Якщо не давати відпочивати ґрунтові, він не буде давати хорошого врожаю. Якщо продовжувати забруднювати повітря і воду, як ми зможемо жити і бути здоровими в таких поганих екологічних умовах?
Навіть у сиву давнину люди, які не володіли науковими знаннями, з повагою ставилися до всіх скарбів Землі. Сьогодні в століття прогресу і технологій ми знаємо, як захистити природу, можемо і повинні це зробити. Я б хотів, щоб усі відомі секрети природи люди направляли не на руйнування, а на збереження нашого спільного дому.

Твір на тему «Земля — наш спільний дім»

Твір на тему «Земля — наш спільний дім» подано в якості приклада. Ви можете використовувати елементи твору при самостійному написанні Твору на тему «Земля — наш спільний дім». Радимо завітати на сторінку Твір на тему, де є корисні поради для написання твору

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *