Твір на тему Лускунчик і Мишачий король за казкою Е. Т. Гофмана

Твір на тему Лускунчик і Мишачий король за казкою Е. Т. Гофмана

Чарівну казку про Лускунчика я прочитав за один вечер, настільки вона мене захопила. В ній розповідається про боротьбу зачарованої іграшки Лускунчика зі злим мишачим королем. Правда, у мене спочатку були сумніви, чи відбувається все насправді, чи то маленькій героїні Марі все ввижається. Але потім я зрозумів, що казка стала дійсністю. Це мене дуже потішило.
Моїм улюбленим персонажем, звичайно, стала Марі. Вона перша повірила в казку та стала допомагати Лускунчикові. Без цієї відважної та доброї дівчинки він не зміг би перемогти мишей.
Миші в казці дуже бридкі. Їхня королева Мишильда — чаклунка, а її синок з сімома головами — ненажера. Маленька Марі віддає йому свої солодощі та ляльок, лише б він не чіпав Лускунчика, але королю все мало. Марі просить у брата іграшкову шаблю, а Лускунчик відрубує мишачому королю всі сім голів.

Мені дуже сподобалися в казці дивовижні іграшки зі складними механізмами, які майстрував хресний дітей. А ще чудово описана країна солодощів, де побувала Марі.
Казка закінчується добре. Зачаклований потворний Лускунчик знову стає людиною, вродливим юнаком. Він бере Марі собі в наречені, щоб одружитися з нею, коли вона виросте.

 

Твір на тему Лускунчик і Мишачий король за казкою Е. Т. Гофмана

Твір на тему Лускунчик і Мишачий король за казкою Е. Т. Гофмана подано в якості приклада. Ви можете використовувати елементи твору при самостійному написанні Твору на тему Лускунчик і Мишачий король за казкою Е. Т. Гофмана. Радимо завітати на сторінку Твір на тему, де є корисні поради для написання твору

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *