Твір на тему Майбутня професія

Твір на тему Майбутня професія

Моя майбутня професія буде дарувати людям радість та красу. Все тому, що я вирішила стати перукарем-стилістом.
Коли я освою цю чудову професію, то стану робити людям модні стрижки та стильні зачіски, щоб вони добре виглядали. Навчуся створювати також складні вечірні та весільні зачіски для жінок і дівчат. Я хочу стати настільки досвіченим майстром, щоб безпомилково визначати, яка зачіска людині до лиця.
Я хочу вміти все, що робить перукар-стиліст: акуратно стригти, завивати та випрямляти волосся, нарощувати локони, фарбувати волосся в різні кольори, робити мелірування, стильну укладку! Взагалі, щоб перерахувати всі вміння стиліста, не вистачить і сторінки. Все це — ціле мистецтво!
До того ж перукар повинен дбайливо поводитися з чужим волоссям, доглядати за ним. Наприклад, правильно визначати пропорції фарби для освітлення, щоб потім не випадало волосся.
Хороший перукар здатний зробити зовсім непоказного клієнта таким привабливим, що його важко буде впізнати. А може, людина просто хоче оновити свою зовнішність, стати більш сучасниою, змінити імідж. Або клієнт стиліста — це «зірка», яка виступає на сцені і повинна завжди дивувати глядачів своїми неперевершеними зачісками. І перед стилістом-перукарем стоїть складне завдання: підказати клієнтові найкращий варіант зачіски, змоделювати її та якісно виконати, ні в якому разі не зіпсувавши зовнішність людини.

Я сподіваюся, що стану таким стилістом, що люди завжди будуть виходити з мого перукарського салону з усмішкою та в гарному настрої, милуючись собою в дзеркалі. Значить, вони прийдуть до мене ще, і мій труд буде гідно ними винагороджуватися. Мій вибір професії такий, тому що я хочу мати творчу роботу та створювати своїми руками красу. А ще робити людей навколо красивішими та впевненішими в собі.

 

Твір на тему Майбутня професія

Твір на тему Майбутня професія подано в якості приклада. Ви можете використовувати елементи твору при самостійному написанні Твору на тему Майбутня професія. Радимо завітати на сторінку Твір на тему, де є корисні поради для написання твору

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *