Твір на тему «Мова та спілкування в житті людини»

Твір на тему «Мова та спілкування в житті людини»

Кожна людина хоче спілкуватися з іншими людьми. Люди не живуть без спілкування, хіба що їх закине куди-небудь на безлюдний острів. Не спілкуючись з іншими, людина може здичавіти. А для того, щоб спілкуватися, обмінюватися інформацією, вкрай потрібна мова.

У словах будь-якої мови зберігаються поняття, якими людина користується в повсякденному житті. Якби не було мови, то предмети та явища не мали б назв. А людина прагне всьому дати ім’я, визначення: ложка, кішка, мишка. І щоб давати імена собі та іншим людям, людина теж користується словами. Без мови, без мовлення всі люди так і лишилися б безіменними. Ми навіть не змогли б до пуття розрізняти один одного!


За допомогою мови люди передають один одному свої знання. Колись людина винайшла, наприклад, колесо. Вона поділилася своїм досвідом з іншими людьми за допомогою слів, і вони теж навчилися майструвати колеса. Виназідник розповів їм, чим корисний його винахід. А якби не було мови, інші люди так і не дізналися б, навіщо потрібно колесо, як його робити. Передавати знання — дуже важлива властивість мови. Коли люди навчилися викладати мовлення письмово, вони створили цивілізацію. (Твір на тему «Мова та спілкування в житті людини»)

А ще за допомогою мови людина висловлює свої почуття. Вона говорить словами про свої любов, симпатії, кохання. Ще ними можна висловити ненависть, лють, гнів, але я б хотів підкреслити позитивне. Добре слово надихає, зігріває.

Твір на тему «Мова та спілкування в житті людини»

Твір на тему «Мова та спілкування в житті людини» подано в якості приклада. Ви можете використовувати елементи твору при самостійному написанні Твору на тему «Мова та спілкування в житті людини».  Радимо завітати на сторінку Твір на тему, де є корисні поради для написання твору

Комментарии закрыты.