Твір на тему Музика в житті людини

Твір на тему Музика в житті людини

Скептик скаже: «Музика – це вид мистецтва, а ним ситий не будеш». Але я вважаю, що саме мистецтво робить життя людини наповненим, багатозвучним, різнокольоровим. Музика, як один із видів мистецтва, збагачує світ людини барвами, емоціями.

Але музика – це не тільки естетична насолода. Леся Українка в юному віці через хворобу змушена була попрощатися із своїм фортепіано і забути про мрію стати музикантом, проте любов до музики позначилась на багатьох її ліричних творах, які принесли їй світову славу. Лукаш із драми-феєрії «Лісова пісня» звуками сопілки розбудив серце Мавки.

У повісті В.Короленка «Сліпий музикант» розповідається про те, як музика допомогла головному героєві, сліпому юнакові, безпорадному і безталанному, знайти себе в житті і стати корисним для людей. Через музику сліпого кобзаря він зрозумів, що його особисте горе ніщо в порівнянні із стражданням сотень і тисяч нещасних. Ставши відомим музикантом, він відчув радість життя і свою потрібність іншим людям. Музика зробила із немічного каліки повноцінну, духовно багату людину, яка змогла подолати своє горе.

Наш земляк, всесвітньовідомий піаніст Святослав Ріхтер завдяки наполегливій праці здобув широке визнання і славу. Почувши вперше музичні твори від свого батька, органіста лютеранської церкви, він закохався в музику на все життя. Його віртуозне виконання підкорювало серця мільйонів слухачів.

Музика, крім усього згаданого, є ще й засобом виховання. Лікарі стверджують, що дитина, яка ще до народження «слухає» гарну класичну музику, матиме різнобічні здібності і врівноважений характер. Біологи, провівши численні досліди, помітили, що будь-які рослини теж позитивно реагують на класичну музику.

Ну а людина? Людина за допомогою музики може передати свій стан, настрій, мрії і прагнення. Все життя людини можна «проілюструвати» музичними творами. Буває, що люди, які не чують музику, часто цю прогалину заповнюють чимось іншим, наприклад малюванням. Значно гірше, якщо людина свідомо робиться «глухою». ЇЇ життя втрачає колір, сонце, повітря. Така людина сама себе обділяє щастям.

Отже, музика є невід’ємною частиною духовного світу людини.

Твір на тему Музика в житті людини

Твір на тему Музика в житті людини подано в якості приклада. Ви можете використовувати елементи твору при самостійному написанні Твору на тему Музика в житті людини. Радимо завітати на сторінку Твір на тему, де є корисні поради для написання твору

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *