Твір на тему «Мій улюблений урок»

Твір на тему «Мій улюблений урок»

Мій улюблений урок — це зарубіжна література. Напевно, тому, що я дуже люблю читати. Коли я був зовсім маленьким, бабуся читала мені казки. А я сидів поруч з нею в кріслі та дивувався, звідки вона стільки знає. Я з цікавістю заглядав у її книжку. Бабуся вела пальцем по рядкам із незнайомими значками, які називалися літерами.

Я просив бабусю читати одну й ту саму книгу знову, поки не вивчав уривки з неї напам’ять. А коли батьки приходили з роботи, я брав книгу та пробував її «читати». І так само, як бабуся, водив пальцем по рядках. І батьки дивувалися, яка у них росте розумна дитина, вже вміє читати.

Потім я вивчив літери, почав читати по складах. Але це було нецікаво. Мені хотілося читати ще краще, щоб швидше дізнатися, що ж там буде далі. (Твір на тему «Мій улюблений урок»)


Коли я прочитав всі дитячі книжки на своїй полиці, то став тихцем брати книги з маминої шафи. Мені було страшенно цікаво. Я подорожував морями разом із Робінзоном Крузо та Гулівером, перемагав злих чарівників з Гаррі Поттером, розслідував заплутані злочини з Шерлоком Холмсом. Я стільки нового дізнаюся з книг! Це так цікаво!

На уроках літератури нам задають додому те, що я найбільше люблю робити — читати. Чому я люблю літературу? Та тому, що просто люблю!

Твір на тему «Мій улюблений урок»

Твір на тему «Мій улюблений урок» подано в якості приклада. Ви можете використовувати елементи твору при самостійному написанні Твору на тему «Мій улюблений урок». Радимо завітати на сторінку Твір на тему, де є корисні поради для написання твору

Комментарии закрыты.