Твір на тему Світанок. Схід сонця

Твір на тему Світанок. Схід сонця

Ось і відступає ніч, змінюючись досвітніми сутінками. З темряви, що поступово стає сірою, поступово проступають нечіткі обриси навколишнього світу — силуети будинків, дерев. Небо на сході світлішає. Навколо панує тиша.
Світла пляма на горизонті стає все більшою. Дме легкий вітерець. Ранкова прохолода стелиться над землею. Природа завмирає, ніби готуючись до чуда. Все чіткіше стають навколишні предмети, все далі чітко бачать очі.
Нарешті, біля самого горизонту спалахує сліпуча окрайка сонячного кола. Вона ще зовсім маленька, але вже вражаюче яскрава. У той момент, коли вона запалюється на сході, прокидаються перші птахи. Чується шурхіт в кущах і гілках дерев, перше несміливе цвірінькання. А сонце все більше визирає з-за обрію, ось вже половину його диска видно над землею. Заворушилися в траві мурашки, злетів з дерева птах, колихнувши гілку. Десь загавкав собака, скрипнули двері, зазвучали голоси людей.

Сонячний диск розгорається все яскравіше, піднімається вище, розсилаючи в усі боки свої теплі промені. Ось вже показалося повне коло, і стало до сліз боляче на нього дивитися. А ще через кілька миттєвостей сонце ніби відірвалося від землі і поплило в блакитному небі, наповнивши все живе силою та енергією. Настав новий день.

 

Твір на тему Світанок. Схід сонця

Твір на тему Світанок. Схід сонця подано в якості приклада. Ви можете використовувати елементи твору при самостійному написанні Твору на тему Світанок. Схід сонця. Радимо завітати на сторінку Твір на тему, де є корисні поради для написання твору.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *