Твір на тему «Світ навколо нас» або «Світ навколо мене»

Твір на тему «Світ навколо нас» або «Світ навколо мене»

Світ навколо мене величезний. Його не обійти за ціле життя. Він поєднує в собі різноманітність: гори та океани, пустелі та лісові хащі, спекотні тропіки та крижану тундру. Світ прекрасний, але він ласкавий і жорстокий одночасно. В ньому існують водночас легкий вітерець та нищівний ураган, дзюркотливий струмочок та страшне цунамі.
Найдивовижніше в навколишньому світі — це життя. Люди, звірі, птахи, риби, дрібні комахи та мікроби, яких ми навіть не можемо роздивитися без мікроскопа. Звідки з’являється життя? У чому його сутність? Куди життя потім щезає? Адже в світі нічого не з’являється нізвідки та не зникає в нікуди. Цю загадку люди ніяк не можуть розгадати, хоча б’ються над нею вже тисячи років.
У навколишньому світі потрібно все, навіть злі вовки та отруйні змії. Вовки — це санітари лісу, наприклад. Кожен камінець у світі важливий.


Тільки людина з живих істот розумна настільки, що може розмірковувати про устрій світу. Часто люди залишаються ним незадоволені та бунтують проти нього. Багато людей вважають, що світ влаштований несправедливо, тому що в ньому існують хвороби, горе та насильство. А ще в світі виживає найсильніший, а не той, хто гідний, кращий та найлюдяніший. Деякі люди навіть залишають цей світ за власним бажанням, тому що розчаровуються в ньому.
Особисто мені наш світ нагадує довгий та цікавий шлях. Шанс жити в світі — це подарунок, немає сенсу відмовлятися від нього. Його потрібно цінувати та намагатися якомога краще використовувати.

 

Твір на тему «Світ навколо нас» або «Світ навколо мене»

Твір на тему «Світ навколо нас» або «Світ навколо мене» подано в якості приклада. Ви можете використовувати елементи твору при самостійному написанні Твору на тему «Світ навколо нас» або «Світ навколо мене». Радимо завітати на сторінку Твір на тему, де є корисні поради для написання твору

Комментарии закрыты.