Твір на тему «Сімейне щастя»

Твір на тему «Сімейне щастя»

Сімейне щастя дуже важливе для людини, бо сім’я — це її власний маленький світ. Коли щось негаразд у відносинах з близькими, це накладає відбиток на всі інші сфери життя. Лев Толстой починає свій роман «Анна Кареніна» фразою, що стала крилатою, — «Все счастливые семьи похожи друг на друга, каждая несчастливая семья несчастлива по-своему». Та це не означає, що існує якийсь шаблон щасливих сімейних відносин. Єдине, що об’єднує всі щасливі сім’ї — це розуміння, повага та підтримка між її членами. І саме в цьому, мабуть, універсальний рецепт сімейного щастя для всіх.

Сім’я справляє величезний вплив на людину. Ми бачимо, як живуть наші батьки та батьки друзів, і в залежності від того, подобається нам це чи ні, ми хочемо перенести цю модель відносин у майбутньому на свою власну сім’ю. Наприклад, сімейні традиції. Але насправді, це не завжди правильно. Одного разу ми прийшли в гості до маминих друзів і нам дуже сподобалося, що у них прийнято вечорами влаштовувати сімейні ради та обговорювати події дня за чашкою чаю. Ми з батьками вирішили влаштувати і в себе таке. Але у нас не вийшло нічого доброго, бо тато в цей час був втомлений і хотів відпочити, а сестра на дієті й не їла після шести. Мама тільки засмутилася через те, що ми такі дружні. А я зрозумів, що просто в нашій родині свої звички, і якщо вони нам підходять і подобаються, немає сенсу їх змінювати. (Твір на тему «Сімейне щастя»)


Родини бувають різні. У когось батьки розлучені, але при цьому мають хороші стосунки. А хтось живе разом і постійно лається, не приділяючи уваги дітям. Хтось постійно приймає гостей, а хтось намагається відгородитися від сторонніх в домі. Родина — це насамперед відносини між людьми, якщо вони сповнені, як я вже казав, розуміння та взаємоповаги, то будь-яка модель спрацює, і кожен член родини буде відчувати себе потрібним та коханим.

Твір на тему «Сімейне щастя»

Твір на тему «Сімейне щастя» подано в якості приклада. Ви можете використовувати елементи твору при самостійному написанні Твору на тему «Сімейне щастя». Радимо завітати на сторінку Твір на тему, де є корисні поради для написання твору

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *