Твір на тему «Щаслива людина»

Твір на тему «Щаслива людина»

У кожної людини своє щастя. Для матері це здоров’я її дітей, для людини творчої – натхнення та визнання, для закоханого – посмішка милої, а для когось – просто можливість ходити та дихати. Марна справа – заздрити чужому щастю, бо від цього сам щасливішим не стаєш анітрохи, тільки псується настрій та опускаються руки.

У розумінні багатьох щастя – це якісь яскраві незвичні переживання, стан піднесення, щось незвичайне та небуденне. Ми шукаємо щастя в гострих відчуттях та дорогих речах. Спочатку ми радіємо новому телефонові чи модній кофтині, та через якийсь час вони нам набридають.

А якщо задуматися, то ми маємо безліч того, щоб бути щасливими. Аби це усвідомити, достатньо познайомитися, наприклад, з людьми, які не можуть ходити, не бачать, не можуть самі піклуватися про себе. Для хворої дитини пройти самостійно кілька кроків – величезне щастя! Прокинутися здоровим після тривалої хвороби — щастя! А для тих, хто живе дуже бідно, справжньою радістю буде лише сита вечеря. (Твір на тему «Щаслива людина»)

Є речі, які залежать від нас, те, що завжди робитиме людину щасливою. Це гармонія в душі, щирі стосунки з близькими, улюблена справа. Нас завжди радуватиме краса природи та гарне самопочуття. Головне, навчитися цінувати такі прості речі.


Кожна людина заслуговує на те, щоб бути щасливою. Я так вважаю тому, що зробив цікаве спостереження. Щасливою може бути лише добра людина. Той, хто отримує щось через злі вчинки, не вміє радіти по-справжньому. До того ж, щаслива людина сама не хоче робити нікому шкоди, навпаки, вона прагне поділитися своїм щастям. А це означає, що коли всі люди щасливі, то увесь світ стає добрим, ніхто нікому не заздрить та не чинить кривди.

Твір на тему «Щаслива людина»

Твір на тему «Щаслива людина» подано в якості приклада. Ви можете використовувати елементи твору при самостійному написанні Твору на тему «Щаслива людина». Радимо завітати на сторінку Твір на тему, де є корисні поради для написання твору

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *