Твір-роздум на тему Народ – основа української держави

Твір-роздум на тему Народ – основа української держави

Українській народ створює нашу державу. Всі люди загалом роблять це.
На перший погляд може видатися, що все це проходить навпаки. Тобто, якісь владні люди створюють державу, а вже коло неї гуртуються люди. Вони і створюють народ. Але я вважаю, що це хибна думка. Народ не «підганяється» під державність, хоч іноді серед політиків зустрічаються бажаючі таке зробити. Але все-таки народ виборює державність сам. Недарма є прислів`я про те, що народ має саме таку державу, на яку заслуговує. А також має саме таких правителів, на яких теж заслуговує.
Немає держави без народу. Якщо розсіється по чужих краях народ, українська нація, то і держави не стане. На вільне місце прийде хтось інший та створить якусь іншу державу.
Без волі громади не була б створена сучасна незалежна Україна. Це саме народ своєю більшістю та через своїх представників виборов суверенітет. А хто з людей цього не виборював, той дозволив виборювати іншим.
Всі закони та розпорядження уряду в Україні мають видаватися, виходячи з волі народу, з його інтересів. Не інтересів уряду або ж політичних партій, а саме громади. Адже, згідно Конституції України, в країні править саме народ, а не хтось інший. Український народ – джерело влади в державі через своїх представників – народних депутатів, уряд, місцеве самоврядування, чиновників та інших.

Іноді здається, що все навпаки. Але, якщо хтось чинить проти інтересів народу, значить, народний натовп це дозволяє робити. Воля народу виявляється повільно, для неї потрібен час.

 

Твір-роздум на тему Народ – основа української держави

Твір на тему Народ – основа української держави подано в якості приклада. Ви можете використовувати елементи твору при самостійному написанні Твору на тему Народ – основа української держави. Радимо завітати на сторінку Твір на тему, де є корисні поради для написання твору

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *