Твір-розповідь на тему «Моя бабуся»

Твір-розповідь на тему «Моя бабуся»

Мою улюблену бабусю звуть Галина Миколаївна. Вона мати моєї мами. Бабусі вже шістдесят шість років, тому вона на пенсії. В минулому моя бабуся працювала бухгалтером на різних фабриках. Вона дуже розумна, добре знає математику. Іноді бабуся навіть допомагає мені вирішувати шкільні завдання.
Моя бабуся середнього зросту, худорлява. Волосся у неї сиве, але вона підфарбовує його до попелястого кольору. Так що мою бабусю можна навіть назвати блондинкою! Бабуся носить зачіску каре.
У моєї бабусі блакитні очі. Вона також носить окуляри, тому що погано бачить. На роботі їй доводилося багато сидіти над цифрами, і вона зіпсувала собі зір.
Бабуся живе удвох з дідусем, який старший за неї на два роки. Мій дідусь теж вже не працює, але постійно щось майструє та трудиться на дачі. Бабуся йому в цьому допомагає. В неї дуже добре виходить дбати про рослини, садити їх та поливати.


Вдома у бабусі багато горщиків з різними рослинами, в тому числі екзотичними. Вона за всіма ними старанно доглядає. Кращий подарунок для бабусі — це що-небудь для садівництва.
Ще у бабусі вдома живе сибірський кіт Боня. Вона виховує його та привчає до гарних манер.
Я люблю бувати в бабусиній оселі. А ще я дуже люблю її саму, і дідуся теж!

Твір-розповідь на тему «Моя бабуся»

Твір-розповідь на тему «Моя бабуся» подано в якості приклада. Ви можете використовувати елементи твору при самостійному написанні Твору-розповіді на тему «Моя бабуся». Радимо завітати на сторінку Твір на тему, де є корисні поради для написання твору

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *