ЗОРОВА СЕНСОРНА СИСТЕМА. ВИЗНАЧЕННЯ АКОМОДАЦІЇ ОКА, РЕАКЦІЇ ЗІНИЦЬ НА СВІТЛО, БІОЛОГІЯ

Зорова сенсорна система. Визначення акомодації ока, реакції зіниць на світло, біологія

Хід заняття Зорова сенсорна система. Визначення акомодації ока, реакції зіниць на світло, біологія

II. Актуалізація опорних знань і мотивація навчальної діяльності

1. Які сенсорні системи є у людини?

2. Які компоненти входять до складу аналізатора?

3. Де розташований кірковий центр зорового аналізатора?

4. Де розташований кірковий центр слухового аналізатора?

III. Вивчення нового матеріалу

Судинна оболонка ока утворює рідину — вологу передньої та задньої камер ока. Передня камера — між рогівкою й райдужкою, задня камера — між рай-дужкою та кришталиком. Вони постачають рогівку і кришталик поживними речовинами, оскільки останні не мають кровоносних судин.

Внутрішня оболонка — сітківка, прилягає зсередини до судинної, вистилає дно ока. Вона має декілька шарів: зовнішній шар — пігментні клітини (чорний пігмент — фусцин); далі йде шар рецепторних клітин — фоторецепторів (палички й колбочки); наступний шар — вставні нейрони, побудований з нервових клітин, аксони яких утворюють чутливий зоровий нерв.

Порожнини очного яблука містять кришталик і склоподібне тіло. Кришталик має вигляд двоопуклої лінзи, міститься позаду зіниці, здатний змінювати свою кривизну (опуклість), заломлювати й фокусувати пучок світла так, щоб зображення предметів на сітківці було чіткішим.

Склоподібне тіло лежить за кришталиком і займає більшу частину порожнини ока. Воно являє собою прозору драглисту масу, що не містить ні кровоносних судин, ні нервів. Склоподібне тіло зберігає кулясту форму ока.

Будова ока

Будова ока

Акомодація ока

Відчуття сприймання предмета буде тільки в тому випадку, коли його зображення падатиме на сітківку. У разі різного віддалення предметів від ока точне фокусування їх на сітківці досягається зміною кривизни кришталика. Ця здатність називається акомодацією.

Під час переведення погляду з далеко розташованих від ока предметів на близько розташовані війковий м’яз скорочується і кришталик, завдяки еластичності, стає більш опуклим. При цьому збільшується його заломлююча сила й зображення фокусується на сітківці. У разі віддалення предмета від ока напруження м’яза зменшується. Війкове тіло натягується й капсула кришталика стискує його. Від цього заломлююча сила зменшується. Око людини налаштоване на сприйняття далеко розташованих предметів.

Скорочення війкового м’яза починається тоді, коли предмет наближається на відстань 65 см, а максимальним буває за його розміщення на відстані 7-14 см від ока. Акомодація регулюється рефлекторно.

У людини різке зниження акомодаційної здатності настає після 40 років. На близькій відстані вона перестає розрізняти близькі предмети. Це явище старечої далекозорості.

IV. Виконання лабораторної роботи

Визначення акомодації ока, реакції зіниць на світло

Мета: визначити реакції зіниць на світло й можливості акомодації ока в людини.

Обладнання й матеріали: схема оптичної системи ока, аркуш паперу з отвором, навколо якого нанесено літери, дошка з написаними на ній літерами, зошит, підручник.

Хід роботи

1. Робота в парах. По черзі роздивитися зіниці напарника у двох положеннях — спочатку коли він розташований спиною до вікна, а потім — обличчям до вікна.

2. Порівняти видимий розмір зіниць і зробити висновок про вплив освітлення на зіниці. Висновок записати в зошит.

3. Індивідуальна робота. Аркуш паперу з отвором і написаними біля нього літерами піднести на відстань 10-15 см від ока.

4. Крізь отвір у папері подивитися на літери, які написані на дошці, добиваючись їх чіткого бачення. Звернути увагу на те, як у цій ситуації виглядають літери навколо отвору.

5. Не змінюючи положення паперу, зосередити погляд на літерах навколо отвору, добиваючись їх чіткого бачення. Звернути увагу на те, як у цій ситуації виглядають літери на дошці.

6. Зробити висновок і занести його в зошит.

Зорова сенсорна система. Визначення акомодації ока, реакції зіниць на світло, біологія

Повернутися на сторінку Біологія

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *